Dyrektor Zarządzający
mgr Aneta Topczewska-Scrivo
Manager i pedagog, założycielka "Słonecznej Polany", absolwentka kierunku Pedagogika Ogólna i Przedszkolna na Uniwersytecie Warszawskim, magister kierunku International Relations w Collegium Civitas, etnolog i antropolog kultury (dyplom licencjacki UW). Absolwentka Podyplomowego Studium Polityki i Zarządzania Oświatą na UW. Wcześniej wieloletnia opiekunka dzieci w wieku przedszkolnym za granicą, asystent zarządu w dużej korporacji, kierownik niepublicznego przedszkola montessori. Ukończyła m.in. kurs propedeutyczny Pedagogiki Marii Montessori w zakresie edukacji wieku dziecęcego, prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Montessori.

Dyrektor Pedagogiczny
mgr Ewa Balcerak
Nauczyciel i pedagog, związana ze "Słoneczną Polaną" od początku jej działalności, absolwentka kierunku Pedagogika Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną w Wyższej Szkole ZNP oraz kierunku Polityka Społeczna Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka Podyplomowego Studium Polityki i Zarządzania Oświatą w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie przy ul. Podwale 13. Ukończyła m.in. roczny kurs Wczesnej Edukacji Montessori uzyskując międzynarodowy dyplom Nauczyciela Montessori – MACTE (Montessori Accreditation Council for Teacher Education).