Wychodzimy naprzeciw potrzebom znalezienia placówki, która w sposób kompletny i wszechstronny pokierowałaby rozwojem Państwa dziecka.

Wspomagamy i ukierunkowujemy rozwój najmłodszych zgodnie z ich wrodzonym potencjałem, do każdego dziecka podchodząc indywidualnie. Tworzymy warunki do wszechstronnego rozwoju dzieci, dbając o rozwój ich inteligencji wielorakich (wg Gardnera).

Czujemy się odpowiedzialni za jakość codziennego życia wszystkich dzieci:

Jesteśmy przedszkolem, w którym wszyscy pracują dla dobra najmłodszych, w którym wychowawcy są przede wszystkim ich rzecznikami. Dobro dziecka jest dla nas najważniejsze. Towarzyszymy rodzicom w procesach wychowywania, a naszym priorytetem jest nieustanne stawianie pytania: „czy takie działanie będzie dobre dla dziecka?” Szukamy na nie odpowiedzi wspólnie, wykorzystując wiedzę specjalistów i doświadczenie pedagogów oraz wsparcie i współpracę najbliższej rodziny dziecka. Wszystko to by nasi wychowankowie czuli się bezpieczni, czerpali nieustającą radość i satysfakcję z przebywania w przedszkolu, i wspaniale rozwijali się intelektualnie, emocjonalnie i fizycznie.