Wyślij

Aktualności na e-mail.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o tym co dzieje się w przedszkolu zostaw nam swój adres e-mail.

Dezynfekcja i ochrona nanosterile®

Dodano 14 kwietnia 2021

Przedszkole Słoneczna Polana podnosi poziom bezpieczeństwa dzieci, nauczycieli i współpracowników! Jako PIERWSZA placówka oświatowa w POLSCE wprowadzamy system dezynfekcji powietrza i powierzchni z użyciem japońskiej technologii mikrobiologicznej powłoki ochronnej nanosterile®.

Nasz świat zmienił się diametralnie w ciągu kilku ostatnich miesięcy i dziś, w obliczu pandemii COVID-19, dbałość o zdrowie i najwyższe standardy higieny w otoczeniu jest kluczowym wyzwaniem. Świadomi tego, szukaliśmy doskonalszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa naszym dzieciom, nauczycielom i całym rodzinom.

Nanosterile® to skuteczna broń przeciwko wirusom, bakteriom, pleśniom i lotnym związkom organicznym. Jest to aktywna mikrobiologicznie powłoka ochronna dostępna w sprayu. Jest bezwonna, bezbarwna i bezpieczna dla ludzi oraz zwierząt. Zawiera nanocząsteczki dwutlenku tytanu (TiO2) i chlorku srebra (AgCl), które są zdolne do niszczenie wirusów, bakterii, pleśni, kurzu, zapachów i lotnych związków organicznych (LZO) takich jak benzen czy formaldehyd.

Usuwanie wirusów, bakterii i grzybów działa na zasadzie reakcji fotokatalitycznej. Proces fotokatalizy jest aktywowany działaniem światła słonecznego. Bakterie i wirusy, które wchodzą w kontakt z tak aktywną powierzchnią, są rozkładane na CO2 i H2O. Aktywność przeciwbakteryjna srebra nie jest uwarunkowana światłem co oznacza, że jest skuteczna również w całkowitej ciemności. Największą zaletą technologii nanosterile® jest trwałość warstwy ochronnej, która gwarantowana jest nawet na okres 2 lat bez konieczności ciągłego stosowania środków dezynfekujących.

System dezynfekcji nanosterile®  wdrożyliśmy we współpracy z firmą Sterify. www.sterify.pl

Zapraszamy do bezpiecznego Przedszkola SŁONECZNA POLANA!


Widget by : All Blogging Tips