Wyślij

Aktualności na e-mail.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o tym co dzieje się w przedszkolu zostaw nam swój adres e-mail.


Projekt

W okresie od 01.08.2017 do 31.01.2019 r. Przedszkole Słoneczna Polana z Kobyłki realizuje autorski projekt, którego głównym celem jest wyrównanie szans edukacyjnych dzieci przedszkolnych oraz podniesienie specjalistycznych kwalifikacji kadry. Całkowita wartość projektu to 579 110 zł.

PODSUMOWANIE PÓŁROCZA PROJEKTU:

Za dziećmi ze Słonecznej Polany ogromna ilość bezpłatnych zajęć: 2.102h rękodzieła, 72h gimnastyki korekcyjnej, 30h warsztatów bębniarskich, oraz 1.417h projekt unijny kobyłkaterapii słuchowej (Tomatis, Johansen, Neuroflow). Do tego kilkadziesiąt bezpłatnych wycieczek, oraz zakup pomocy dydaktycznych za 102.135 zł. Ich zakup został poprzedzony staranną analizą potrzeb, dzięki czemu dzieci mogą korzystać z atrakcyjnych i oryginalnych pomocy rozwijających kluczowe kompetencje, takie jak rozwój językowy i społeczny, a także rozwój umiejętności matematycznych i przyrodniczych. Doposażone zostały także gabinety logopedy i psychologa.

Pierwsze półrocze projektu spotkało się z dużym entuzjazmem rodziców. Implementowanie projektowych pomysłów wymagało ścisłej współpracy całej kadry Słonecznej Polany, za co należą jej się wyrazy uznania i podziękowania. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, projekt realizowany jest płynnie i skutecznie, a korzyści z niego trafiają bezpośrednio do dzieci, znacząco stymulując ich rozwój, i dobrze przygotowując do szkoły. Przed nami kolejne obiecujące 6 miesięcy projektu. Z całą pewnością będzie to bardzo owocny czas dla dzieci ze Słonecznej Polany !


Widget by : All Blogging Tips